Vrh B: nar. 24.12.2021

Už se nám to blíží. Jsme připraveni, na pohodu a moc se těšíme. Momentálně se bavíme vymýšlením jmen, což není vůbec jednoduché. Celý vrh B z Louky pod Dubem bude mít jména rostlinek, nebo živočichů v AJ ( v našem podání možná spíš volný překlad ).
Naše statečná maminka. Takhle krásně vysmátá a šťastná po celodenním porodu. Byl to ten nejkrásnější požehnaný Štědrý večer. Chia si vybrala místo na koberci před televizí, abychom dobře viděly ( já a moje dvě holky ) na pohádky. Byla šťastná, že nás má kolem sebe. Štěňátka přicházela na svět od půl druhé do půlnoci. V dostatečných intervalech, takže jsme se mohly mazlit s narozenými i radostně vítat nové příchozí. Zvládly jsme obalit řízky, vyzvednout babičku i slavnostně povečeřet. Do průběhu porodu jsem zasahovala minimálně, Chia si vedla skvěle.

Narodilo se 12 nádherných vánočních skřítků: 8 čzn pejsků, 2 černí a 2 čzn holčičky.

Poslední mimino se docucává, ostatní chrupkají na vyhřívané podložce.
Od druhého dne nám dala Chia najevo, že chce mít štěňátka pořád u sebe. Starám se jen o její pohodlí – venčení, krmení dobrůtkami a vážím pravidelně miminka ( pro kontrolu, jestli jsou všechna dostatečně nakrmená ). Je to ta nejúžasnější maminka.
Po týdnu už se kojí mimo porodní bednu
Na mazlící návštěvě Verunka – babička štěňátek z otcovy strany
2 týdny
Kolik vidíte na obrázku štěňat? 🙂
Všech 12 kousků v jednom pelíšku
Svod mladých Kyselovice 1.4.2023, zleva: Blueberry, Blackbird, Blossom, Bee Honey, Chia, Ardal
Svod mladých Knížecí rybník 21.5.2023 zleva: Barley, Brash Sparrow, Blueberry, Butterfly